Hakkımızda

NATURK içimizdeki doğa tutkusuyla başladı ve kuruldu. İlk adım 1995 yılında Denizli ilinin en büyük ilçesi Acıpayam'ı keşfedip hayaller kurmakla atıldı. İçimizdeki toprak sevgisini hayallerimizdeki tarım işletmesini gerçekleştirebileceğimiz büyüklükteki araziyi almakla hayata geçirdik. Severek ve tutkuyla başladığımız tarım ve hayvancılık işletmemizi bilimsel ve profesyonel desteklerle sürdürdük.

Önce büyükbaş besicilik yaparak tecrübe kazandık. Tecrübemizi süt işletmesi kurarak devam ettirdik. Bu gün işletmemiz 100 sağmal inekle hijyenik ve doğal bir ortamda devam ediyor. Sürünün geleceği için özenle seçtiğimiz dünyanın en seçkin boğalarından temin edilen spermaları kullanarak sürekli iyileştirme sağlamaktayız. Şirketimizin sahip olduğu 1.000. dönüme yakın arazimizde yetiştirdiğimiz yem bitkileriyle tamamen doğal bir ortam ve kendi kendine yetebilen bir süt işletmesi oluşturduk. Doğal ve hijyenik bir ortam ,mutlu inekler ,sonuçta doğal süt üretimini getirdi.

Bunun yanında kendi sürümüzün erkek buzağılarımızdan oluşan besihanemizde yetiştirdiğimiz danaları ülkemizin en seçkin et işleme tesislerine satarak halkımızın kaliteli et ihtiyacı için hizmet veriyoruz.

Kaliteli ve doğal üretimle , insana saygıyla ve dürüst ticaretimizle NATURK TARIM hep var olacak...


NATURK TARIM SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.
0 258 534 65 00

Chris Molinari Named Vice President Global Communications From 1995 to the rolex replica, Chris operated her own company, Chris Molinari Communications which provided a marketing-focused approach to public relations. Cosmeceuticals and swiss replica watches, amongst others. She has worked on Aveda Communications projects for the last eight years. In 1993 Chris joined the Estee Lauder Companies as the Executive Director of Public Relations Worldwide forhublot replica, increasing the global media presence of the brand. From 1992-1993 she was the Director of Public Relations for Guerlain, relaunching the brand to the American press. She started her career in 1984 at Manning, Selvage Lee working in high-tech public relations in The cartier replica. Aveda develops and manufactures more than 500 hair care, skin care, body care, Pure-FumeTM aroma, makeup and life style products developed with plant and flower ingredients. Its products are sold in 8,000 replica watches uk salons, spas and stores worldwide, including the United States, Australia, Benelux, Canada, Germany, Hong Kong, Italy, Korea, Sweden, Switzerland, Taiwan and the rolex replica. Aveda was acquired by The Estee Lauder Companies, Inc. in 1997.